Revelet – chrániče kabelů

Ochranné hadice a příslušenství, kovové a plastové, oplety - vše skladem

Potřebujete kvalitní mechanickou či EMC ochranu kabelů a vodičů? Obraťte se na Revelet s.r.o. Dodáváme ochranné kovové a plastové chráničky, ochranné oplety, plastové, ocelové, nerezové a měděné EMC, průmyslové konektory, měděné splétané vodiče, zemnící pásky, propojovací krabice a EMC prvky.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Na Chmelnici 1529
  • Dobříš
  • 263 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Ochranné hadice pro průmyslové elektroinstalace

Potřebujete chrániče kabelů či jiné prvky průmyslové elektroinstalace? Využijte výrobky nabízené naší společností Revelet s.r.o.

Dodáváme ochranné hadice z  polyamidu a koncovky určené pro kabely, vyrobené z PA6, PA12 či PP. Jejich nespornou výhodou je jednoduchá montáž, kterou je možno provést rychle a bez použití nástrojů.

Součástí našeho sortimentu jsou také flexibilní kovové ochranné hadice. Ochranný oplet zžárově zinkované oceli, nerezu či mědi zajišťuje vysokou odolnost vtlaku i vtahu. Velmi odolné jsou také proti chemickým vlivům. Volit můžete mezi variantami s metrickým, PG, G a NPT závitem vnějším, či vnitřním.

K polyamidovým i kovovým ochranným hadicím nabízíme široký sortiment příslušenství. Pořídit si od nás můžete příchytky, matice, redukce,těsnění, rozbočení a další doplňkové zboží.

Ochranné oplety

Pro ochranu kabelů a hadic můžete volit mezi oplety z polyamidu, polyesteru a kovu. Kovové oplety nabízíme především ocelové pozinkované , nerezové AISI304, a EMC měděné pocínované.

Pro tepelnou ochranu elektrických a fluidních  vedení jsou určeny oplety ze skelného vlákna, které mohou být opatřeny pro vyšší odolnost vrstvou silikonu - pyrojacket.

Průmyslové konektory a další zboží

Kromě chráničů kabelů jsou významnou součástí naší nabídky rovněž HDC průmyslové konektory. Dodáváme vložky využívající šroubové, krimpovací nebo push-in připojení – nechybějí ani varianty s připojením řadovou svorkou. Volit můžete také mezi různými typy krytů - kovové, polyamidové.

Chybí vám kovové vývodky? Prohlédněte si naši nabídku kabelových vývodek z niklované mosazi. Pořídit si od nás můžete také propojovací boxy ze slitiny hliníku.

Obraťte se na naši společnost Revelet s.r.o. – rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného materiálu pro účely vaší práce.

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Provozní doba Po - Pá 08:00-16:30 popř. po domluvě i jinak!

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce